Niebawem śnieżny puch zniknie całkowicie z chodników i ulic a na niebie znów pojawi się słońce. Wiosenna aura sprawi, że zaczniemy myśleć o wakacjach i miejscach, które warto byłoby odwiedzić. Mazury to idealne miejsce na pobyt dla rodzin z dziećmi. Jeziora i plaże a także ogrom lasów to idealne miejsce na wypoczynek.

Malownicza kraina, która swoim dobrodziejstwem przyrody otacza nas z każdej strony pozwoli w pełni odetchnąć od zgiełku zatłoczonych miast. pokoj hotelowy potrzebny od zaraz na mazurachJak spędzić czas z dzieckiem? Propozycji jest mnóstwo. Rejsy po jeziorze, rowerki wodne, które można wypożyczyć w wielu miejscach by móc w spokoju rozkoszować się urokami tego cudownego miejsca. Plaże, na których możemy opalać się w słoneczne dni oraz jeziora, w których możemy uczyć nasze dzieci pływania. Spacery po lasach w poszukiwaniu sezonowych owoców a także mini zabawy survivalowe, które naszym pociechom z pewnością przypadną do gustu. Biwaki a także poznawanie natury od postaw pozwoli naszym dzieciom na zupełnie inny kontakt z przyrodą.

Możemy również zrobić mini wycieczkę krajoznawczą i zapoznać się z ciekawą historią i architekturą tego regionu. Ubogacenie kulturowe z pewnością wpłynie korzystnie na rozwój naszego dziecka. Skanseny, pałace i muzea – wszystkie te miejsca posiadają ciekawą historię oraz legendy, które zaciekawią nie tylko nasze dzieci, ale i nas. Park Etnograficzny w Olsztynku z pewnością musi znaleźć się na mapie naszych wycieczek.