Jadąc na Mazury musimy znaleźć odpowiednie miejsce do odpoczynku. Proponujemy Państwo wspaniały Hotel Przystań, który z pewnością każdemu przypadnie do gustu. Usytuowany jest tuż nad brzegiem pięknego jeziora Ukiel, które jest jednym z najbardziej urodziwych miejsc na Mazurach a także największym, jakie znajduje się w Olsztynie. Przystań to nie zwykły hotel – jest to urokliwe SPA, które swoim luksusem emanuje z każdej strony. Pobyt w Hotelu z pewnością utkwi w pamięci każdego wczasowicza. Co cechuje hotel dla rodzin z dziećmi nad jeziorem?

Przede wszystkim wysoki standard, na który zasługuje każdy. Hotel jest do dyspozycji gości przez cały rok – tak jak przez cały rok wrażeń dostarczają nam widoki mazurskiego piękna i krajobrazu. Weekend dla dwojga ? Tylko w Hotelu Przystań. Rodzinny wypad na kilka dni? To miejsce jest stworzone zarówno dla zakochanych par jak i rodzin z dziećmi. Miejsce idealne do odpoczynku i całkowitego zrelaksowania się.

hotel w olsztynie z basenem

Dzięki pobytowi w hotelu poczujesz się jak nowo narodzony. Przestronne pokoje – niektóre z tarasem oraz bezpośrednim widokiem na jezioro. Pokoje jak i apartamenty wyposażone w TV oraz przestronne łazienki. Tarasy, na których mamy dostęp do leżaków i pięknych widoków są wprost idealnym miejscem na odpoczynek. Strefa Wellenes&Spa to natomiast najlepsze miejsce, aby odpocząć od trosk i zmartwień dnia codziennego. Zapraszamy do skorzystania z oferty.