luksusowa nieruchomość Costa BravaTuryści, którym marzy się beztroski wypoczynek w nieruchomości w Hiszpanii nad morzem, piękno Costa Brava docenili już dawno. To jeden z najciekawszych i najpopularniejszych regionów turystycznych, jakimi może się pochwalić Hiszpania, a turyści na nudę nie mogą tu narzekać. Biura wybrzeże Costa Bravapodróży chętnie organizują wczasy w tej części Hiszpanii, a dzięki licznym ofertom typu last minute, każdy z nas może z wypoczynku na Costa Brava skorzystać. Czy warto się tu wybrać? Jakimi atrakcjami może nas tu oczarować Hiszpania? Kto zdecyduje się na wypoczynek na terenie Costa Brava, ten z pewnością żałować nie będzie ze względu na duże ilości luksusowych nieruchomości w Hiszpanii.

W tej części hiszpańskiego wybrzeża nie brak modnych kurortów oraz kameralnych wiosek rybackich, na terenie których można spędzić wspaniałe wczasy. Cadaques to jeden z tych ośrodków, który w ofertach last minute pojawia się dość często. To jednocześnie jedna z ciekawszych miejscowości na terenie Costa Brava, na terenie której można ujrzeć wiele perełek dawnej architektury.

Tradycyjne domy rybackie, bielone wapnem, są tu ważnym elementem krajobrazu i wielką atrakcją dla tych turystów, dla których Hiszpania to przede wszystkim spokojne osady przyciągające przybrzeżne atrakcje na costa bravaniezwykłą atmosferą. Popularnym kurortem na terenie Costa Brava jest też Lloret de Mar – jedna z najważniejszych miejscowości w Hiszpanii, na terenie której turystyka stanowi podstawę życia gospodarczego.

Dla niejednego biura podróży to właśnie ta miejscowość jest najlepszym punktem na mapie hiszpańskiego wybrzeża, jej promocji poświęcają zatem wiele uwagi. Ci turyści, którzy preferują bardziej kameralną i artystyczną atmosferę, powinni z kolei docenić miasteczko Tossa de Mar. I tu można spędzić wspaniałe wczasy, ciesząc się pięknem hiszpańskiego wybrzeża i idealnymi warunkami do wypoczynku nad morzem.

Relacja http://www.dreamproperty.pl

przepiękne widoki na costa brava w hiszpanii

kurort dla turystów

dostepne nieruchomości w Hiszpanii na terenie costa brava